3DS Pokémon Sun Steelbook Edition

Nintendo Balenie obsahuje hru a špeciálne SteelBook

Ean produktu:  045496473693 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 58,43 Ušetříte 13% Vaša cena € 50,66 Viac o doprave
Posledný kus
18 St
Garantujeme doručenie
V stredu u Vás doma kurierom PPL

Dej hier Pokémon Sun a Pokémon Moon sa odohráva v regióne Alola, kde sa nachádza štyri tropické ostrovy a jeden ostrov umelý. V bujných húštinách Aloly žije mnoho Pokémonov, ktoré ešte nikdy nikto nevidel. Príbeh začína, keď sa hlavná postava hry do regiónu Alola prisťahuje. Potom, čo si hráči vyberú, či budú hrať za hrdinu alebo hrdinku, môžu svoje postave vybrať meno a prispôsobiť si jej vzhľad. Ihneď po ich príchode sa priamo pred ich očami začnú odvíjať úžasná dobrodružstvo a na svojich výpravách naprieč Alolou sa hráči stretnú s množstvom zaujímavých ľudí!

Pokédex je užitočný vynález, ktorý zaznamenáva informácie o Pokémon, ktoré hráči počas svojej výpravy zazrú alebo chytí. V Pokémon Sun a Pokémon Moon dá profesor Kukui hráči špeciálny Pokédex zvaný Rotom Pokédex. Žije v ňom Rotom, Pokémon, ktorý môže prebývať v rôznych elektronických prístrojoch. Rotom Pokédex vie oveľa viac než len zaznamenávať informácie o Pokémon - má tiež svoju vlastnú osobnosť. Ukazuje hráči jeho súčasnú polohu a cieľ, a navyše mu tiež radí, kam sa má ďalej vydať, na základe informácií získaných z rozhovorov s ostatnými postavami.

Pokémon Sun a Pokémon Moon disponujú QR čítačkou, vďaka ktorej môžu hráči získať informácie o Pokémon skenovaním QR kódov. Skenovaním špeciálnych QR kódov si môžu hráči zaregistrovať do Pokédexu novej Pokémonov a zistiť, kde žijú. Ak naskenuje kód Pokémona, ktorého doteraz nechytili, môžu objaviť miesta jeho výskytu a ľahšie ho nájsť.

Nový formát zápasov: Battle Royal

V móde Battle Royal sa stretávajú štyri tréneri, ale pravidlá sú jednoduché. Každý z trénerov si vyberie tri svoje Pokémonov a jedného z nich vyšle do boja. Zápas sa končí na konci ťahu, počas ktorého je porazený posledný Pokémon ktoréhokoľvek z trénerov. Výkon všetkých hráčov je následne zhodnotený a víťaz je vyhlásený v závislosti od počtu cudzích Pokémonov, ktoré porazil, a jeho vlastných, ktorí boli na konci zápasu stále schopní boja.

V hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon sa stanete trénerom Pokémonov, vydáte sa na dobrodružstvo, budete chytať zbrusu nové Pokémonov a tiež s nimi bojovať a obchodovať na tropických ostrovoch regiónu Alola. Zúčastnite sa napínavých súbojov, v ktorých budete používať silné nové útoky. Objavujte a komunikujte s Pokémonov v rámci tréningu, spřátelujte sa s nimi a staňte sa pokémoním šampiónom!

Hry Pokémon Sun a Pokémon Moon pre zariadenia z rodiny Nintendo 3DS predstavujú siedmu a najnovšiu generáciu hlavné série RPG hier Pokémon.

Kľúčové prvky:

Vydajte sa za dobrodružstvom ako začínajúci tréner Pokémonov v novom regióne Alola.
Vyberte si jedného z troch Pokémon partnerov pre začínajúcich trénerov: Rowleta, Litten alebo Popplia.
Odhaľte záhadu nových legendárnych Pokémonov Solgalea a Lunaly.
Objavte nové Pokémonov, ktoré môžete pochytať, bojovať s nimi a tiež s nimi obchodovať.

Ak vlastníte softvér Pokémon Bank, budete si môcť do svojej kópie hry Pokémon Sun alebo Pokémon Moon pretiahnuť z virtuálnej konzoly 3DS Pokémonov z hier Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow: Special Pikachu Edition. Pokémonov z hier Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X a Pokémon Y takto tiež budete môcť premiestniť.

Pokémon Sun a Pokémon Moon budú prvé hry v sérii, ktoré hráčom dajú na výber z deviatich jazykov. Okrem angličtiny, francúzštiny, nemčiny, taliančiny, japončiny, kórejčiny a španielčiny budú teraz hráči môcť hru hrať aj vo tradičnej alebo zjednodušenej čínštine.

Podobný tovar

3DS Pokémon Moon Steelbook Edition

Balenie obsahuje hru a špeciálne SteelBook

Skladom 2 kusy
€ 58,43 € 51,48

Viac ako 64 052 produktov skladom!