Amiibo Fire Emblem - Alm

Nintendo Dotkni sa, sleduj a pripoj sa do hry!

Ean produktu:  045496380519 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 17,95 Ušetříte 26% Vaša cena € 13,32 Viac o doprave
Skladom 2 kusy
29 Pi
Garantujeme doručenie
V piatok u Vás doma kurierom PPL

Amiibo Fire Emblem - Alm

Objavujte nový spôsob interakcie s vašou obľúbenou Nintendo postavičkou. Keď sa dotknete figúrkou NFC dotykového bodu na ovládači Wii U Gamepad, Joy-Conu, spodnej časti handheldov New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, či špeciálneho zariadenia pre starších vreckovej konzoly z rodiny Nintendo 3DS pri hraní hry, tak sa prenesú do hry dátumu , ktoré môžete využiť mnohými spôsobmi. Pri hraní niektorých sa navyše dáta vo vašej figúrke budú ďalej zapisovať, takže si môžete vytvoriť skutočne jedinečné amiibo figúrky.

Pripoj sa do spústy hier!

Figúrky amiibo môžete využiť v mnohých rôznych hrách - a akým štýlom môžu byť použité záleží na hre! Pravidelne sú vydávané nové postavičky z mnohých rôznych herných titulov. Kompletný zoznam kompatibilných amiibo fi gúrok pre tituly spoločnosti Nintendo nájdete na webových stránkach nintendo.com/amiibo/compatibility.

Kompatibilita s konzolami New Nintendo 3DS a Nintendo 3DS / 2DS

Figúrky amiibo možno použiť aj pri hraní na vreckových konzolách! New Nintendo 3DS obsahuje vstavanú technológiu NFC, ktorá umožní pripojiť figúrku amiibo do hry jednoducho priložením k spodnému dotykovému displeju. Na použitie s Nintendom 3DS a 2DS je možné dokúpiť špeciálne príslušenstvo.

Viac ako 73 181 produktov skladom!