Doba ľadová 2 Blu-ray

20th Century Fox Doba Ľadová 2 Blu-ray

Ean produktu:  8596978902849 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 24,49 Ušetříte 40% Vaša cena € 14,68 Viac o doprave
Skladom 2 kusy
24 Št
Garantujeme doručenie
Vo štvrtok u Vás doma kurierom PPL

Slovenský názov: Doba ľadová 2 - Odmäk

Originálny názov: Ice Age: The Meltdown

Rok výroby: 2006

Žáner: Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Dĺžka: 92 minút (1:32)

Réžia: Carlos Saldanha

Hrajú: Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary, Seann William Scott, Josh Peck

Podrobnosti: Filmová databáze FDb.cz »

Štúdio: 20th Century Fox

Distribúcia v SR: Bontonfilm, as (od 30. 11. 2009)

Slovenský zvuk ÁNO

Slovenské titulky ÁNO

Typ disku: BD-25 (25GB BD-ROM)

Počet diskov: 1

Zvukové stopy: anglicky DTS-HD Master Audio 5.1, česky 5.1

Titulky: slovenské, české,  anglické

Formát obrazu: 1,85:1

Rozlíšenie: 1080p

Video: MPEG-2

Popis filmu

Vo filme sa vracajú naši hrdinovia z prostredia pod bodom mrazu: chlpatý mamut Manny, leňochod Sid, tiger Diego a prehistorická krysoveveričkou Scrat. Trojica stále drží spolu a užíva si výhod sveta, ktorý je v stave topenia. Žijú vprimitivní verzii vodného parku, nabitého vodnými kĺzačkami, bazénmi svlnami a množstvom zvierat, užívajúcich si slniečka. Manny vidí okolo seba rodiny držiace spolu a cíti sa pripravený založiť svoju rodinu. Nikto ale Vokolo nezahlédnul iného mamuta celou večnosť, Manny sa preto obáva, že môže byť posledným žijúcim exemplárom svéhodruhu.

Potom ale stretne Ellie. Dobré na tom je, že Manny stretol poslednú samicu mamuta na svete. Zlé na tom je, že Ellie má problémy ohľadom pochopenia svojej identity, čo kladie na Mannyho mnoho neobyčajných nárokov. Našťastie má Sida a Diega, ktorí mu pomáhajú prejsť očistcom dvorenia.

Akoby nebolo dosť ťažké, získať si priazeň Ellie, na dôvažok sa totiž objavia jej dvaja bratia zrode vačíc, Crasha a Eddieho, párik trúfalých nezbedníkov (predstavte si Jackass na druhú), nafúkaných, uvrieskaný průšviháři. Kdobru im možno ale pripísať, že majú Ellie naozaj radi a správajú sa k nej veľmi ochranársky. Vďaka tomu je im ich roztopašné správanie sa odpustené.

Ako topenie ľadu pokračuje, naši hrdinovia rýchlo pochopia, že otepľovanie má jednu zásadnú nevýhodu: ohromnú a hrozivú povodeň. Stenčujúca sa ľadová hrádza je všetko, čo stojí medzi svetom, aký poznali a akváriom v nadživotnej veľkosti. Naši hrdinovia sa zúfalo snažia uniknúť pred povodňou, ktorú naopak veľmi vítajú nevyspytateľné vodné plazy, pripravené prevziať vládu nad novým zavodneným svetom.

Ateď niečo ošáli a Diegovi. Diego ukrýva tajomstvo, okteré sa nepodelí snikým zo svojich priateľov: má strach zvody, čo môže vpotápějícím sa svete dosť vážny problém. Sid túži po troške uznania, chce dokázať, že si zaslúži trochu úcty od svojich priateľov. Pričom stretne priateľov nových, ktorí ho neochvejne milujú.

Posledný-nie však najmenšie-dobrodružstvo je pokračovanie nehôd našej starej dobrej priateľky sfetišem na orechy. Od tohto stvorenia sohromným talentom pre privolávanie katastrof môžeme očakávať veľa zábavy a tentoraz priamo hrdinskéakce.

Podobný tovar

Lovecká sezóna 3D Blu-ray

Lovecká sezóna 3D Blu-ray

Posledný kus
€ 32,67 € 22,04

Lovecká sezóna 3 Blu-ray

Lovecká sezóna 3 Blu-ray

Skladom 2 kusy
€ 28,58 € 20,40

Blu-ray Jonas Brothers

Blu-ray Jonas Brothers

Posledný kus
€ 31,44 € 28,86

Blu-ray Víla Zuběnka

Blu-ray Víla Zuběnka

Posledný kus
€ 14,68

Viac ako 63 577 produktov skladom!