Krásne a kvalitné drevené domčeky pre bábiky

Viete, čo si praje každá malá slečna? No predsa domček pre bábiky! Užije si s ním totiž veľa zábavy a zároveň bude rozvíjať svoju kreativitu.

teddies Domček pre bábiky skladací

Čarovný domček pre bábiky, ktorý si zamiluje každá malá slečna

Skladom 2 kusy
€ 16,31 € 10,63

Le Toy Van Noemova archa strednej

Kvalitné a veľmi pekne spracované drevené hračky pre deti !!

Posledný kus
€ 69,47 € 55,16

Viete, čo si praje každá malá slečna? No predsa domček pre bábiky! Užije si s ním totiž veľa zábavy a zároveň bude rozvíjať svoju kreativitu. Prečo ale zvoliť práve výrobky z dreva? Dôvodov existuje celý rad. Drevený domček pre bábiky je nielen kvalitný a odolný, ale aj esteticky zaujímavý, takže z neho bude mať každá dievčatko nefalšovanú radosť. Na Bejby.net navyše môžete vyberať z niekoľkých produktov a zároveň pre vás máme pestrý sortiment príslušenstva.

Príslušenstvo k dreveným domčekom pre bábiky

Ak chcete svojej dcére urobiť ešte väčšiu radosť, môžete jej k domčeku pre bábiky zaobstarať najrôznejšie príslušenstvo. Objednať si totiž môžete tiež konskú stajňa či farmu, kuchynský, jedálenský a kúpeľňový set, vybavenie spálne a detské izbičky, ale aj bábiky a ďalšie postavičky. Ani to však ešte nie je všetko. Ak totiž doma má aj väčšiu bábiku, iste sa jej budú páčiť tiež postieľky a kolísky z dreva, ktoré u nás nájdete v mnohých variantoch.

Viac ako 70 297 produktov skladom!