Veselé leporelo Méďové na cestách

EDICE ČT S medvedica, s medveďom, vždy k cieľu prídeme!

Ean produktu:  9788074041457 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 3,67 Ušetříte 23% Vaša cena € 2,82 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji


Tak si možno veršovali Václav Chaloupek a fotograf Karol Brož, keď spolu s medveďmi Agátou a Martinom putovali po krásnych kútoch Čiech, Moravy a Sliezska. No - s medveďmi. Spočiatku - na jar - to bola ešte len medvedí batoľatá, mnoho toho nenabehali a čoskoro sa unavila. Ale ako putovanie pokračovalo počas roka, rástli Méďové ako z vody a v zime už to bola poriadna medvědiska. Však to tiež s úžasom sledovali malí aj veľkí diváci Českej televízie a teraz si to v obrázkovom leporele môžete overiť aj vy.

Rozkladacie leporelo má štyri diely podľa ročných období a je určené najmenším deťom. Komentáre zvedavých a neposedných medvieďat dospelým napovie, o čom sa s deťmi nad obrázkami rozprávať a ako je už od útleho veku viesť k vnímavosti voči prírode a kultúrnym hodnotám.

Agáta a Martin sú tretie medvede, ktoré Václav Chaloupek vychoval. Hovorí o nich: "Martin sa narodil ako prvý. Je väčší, nikdy to ale nezneužíva, je to gentleman každým cólom, aj keď sú situácie, kedy si dokáže svoje vybojovať. Je uvedomelý, zvedavý, snaží sa všetko vedieť, rád lezie na stromy a je to veľký vtipkár. Agáta spolieha na svoj šarm a nenápadnosť, s ktorou sa dostane všade a často ako prvý. Obdivuje Martina, pretože zbožňuje chytré medvede, ale aj ona sa rada blysne nečakanými vedomosťami a má vybrúsený zmysel pre humor.
Vhodné pre deti od 4 rokov.

Podobný tovar

ALBATROS Leporelo Mesiaca české vydanie

ALBATROS Leporelo Mesiaca

Skladom 5 kusov
€ 4,08 € 3,47

Nakladateľstvo SUN Knižky pre drobčekov Bambi

Leporelo pre najmenších s rozprávkou o Bambi

Skladom 2 kusy
€ 5,32 € 4,08

JIKO Krtko Leporelo Tvary

Krtko a jeho veselé leporelo pre všetky deti !!

Skladom
€ 9,03 € 5,27

ALBATROS Krtko a zimné radovánky

Obľúbené leporelo pre dievčatá a chlapcov !!

Posledný kus
€ 11,09 € 7,71

Viac ako 70 295 produktov skladom!