Veselé leporelo Méďové na cestách ZIMA

EDICE ČT S medvedica, s medveďom, vždy k cieľu prídeme!

Ean produktu:  9788074041488 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 3,67 Ušetříte 23% Vaša cena € 2,84 Viac o doprave
Posledný kus
20 St
Garantujeme doručenie
V stredu u Vás doma kurierom PPL


Tak si možno veršovali Václav Chaloupek a fotograf Karol Brož, keď spolu s medveďmi Agátou a Martinom putovali po krásnych kútoch Čiech, Moravy a Sliezska. No - s medveďmi. Spočiatku - na jar - to bola ešte len medvedí batoľatá, mnoho toho nenabehali a čoskoro sa unavila. Ale ako putovanie pokračovalo počas roka, rástli Méďové ako z vody a v zime už to bola poriadna medvědiska. Však to tiež s úžasom sledovali malí aj veľkí diváci Českej televízie a teraz si to v obrázkovom leporele môžete overiť aj vy.

Rozkladacie leporelo má štyri diely podľa ročných období a je určené najmenším deťom. Komentáre zvedavých a neposedných medvieďat dospelým napovie, o čom sa s deťmi nad obrázkami rozprávať a ako je už od útleho veku viesť k vnímavosti voči prírode a kultúrnym hodnotám.

Agáta a Martin sú tretie medvede, ktoré Václav Chaloupek vychoval. Hovorí o nich: "Martin sa narodil ako prvý. Je väčší, nikdy to ale nezneužíva, je to gentleman každým cólom, aj keď sú situácie, kedy si dokáže svoje vybojovať. Je uvedomelý, zvedavý, snaží sa všetko vedieť, rád lezie na stromy a je to veľký vtipkár. Agáta spolieha na svoj šarm a nenápadnosť, s ktorou sa dostane všade a často ako prvý. Obdivuje Martina, pretože zbožňuje chytré medvede, ale aj ona sa rada blysne nečakanými vedomosťami a má vybrúsený zmysel pre humor.
Vhodné pre deti od 4 rokov.

Podobný tovar

EDÍCIA ČT Leporelo Méďové na cestách JESEŇ

S medvedica, s medveďom, vždy k cieľu prídeme!

Skladom 3 kusy
€ 3,67 € 2,84

Detské leporelo Pilný bager

Veselé leporelo pre deti

Skladom 2 kusy
€ 3,67 € 2,84

FRAGMENT Leporelo Keď sa zamiluje kôň

Rozkladacie leporelo pre najmenšie deti s textom známe pesničky Zde...

Skladom 2 kusy
€ 4,08 € 2,68

ALBATROS Krtko a jeseň

Obľúbené leporelo pre dievčatá a chlapcov !!

Skladom 2 kusy
€ 3,67 € 2,84

Viac ako 67 228 produktov skladom!