Hracie steny pre rozvoj imaginácie a jemnej motoriky

Inštalácia hracích stien je veľmi jednoduchá. Stačí ich totiž prilepiť na stenu či ďalšie povrchy, pretože zadnú stranu tvorí samolepiaci suchý zips. Jednotlivé dieliky sú potom tiež opatrené suchým zipsom. Vyberte si z našej kvalitnej ponuky.

Melissa & Doug Luxusné bábkové divadlo

Melissa & Doug Luxusné bábkové divadlo
  • Akcie

Zamilujte si rozprávky spoločne so svojimi deťmi a zahrajte si divadlo

Skladom 3 kusy
€ 60,06 € 42,39

Drevené hračky nie sú len kvalitné a odolné, ale dovedú deťom tiež pomôcť s rozvojom imaginácie a jemnej motoriky. Učenie sa teda nemusí byť nutne spojené s nudou, ale môže byť naopak veľmi zábavné. Medzi také hračky nepochybne patrí aj hracie steny, ktoré ponúkame v niekoľkých variantoch, teda s rôznym počtom skladacích dielikov. Tie majú rôzne tvary a boli vyrobené z bukového dreva. Preto tiež vydrží naozaj dlho bez výrazného poškodenia.

Hracie steny sa ľahko inštalujú aj používajú

Inštalácia hracích stien je veľmi jednoduchá. Stačí ich totiž prilepiť na stenu či ďalšie povrchy, pretože zadnú stranu tvorí samolepiaci suchý zips. Jednotlivé dieliky sú potom tiež opatrené suchým zipsom, takže je možné ľahko pripevniť na plstenú prednú časť, a potom prípadne zase zložiť. Deti tak môžu bez problémov vytvárať akékoľvek tvary. Dieliky navyše netreba odkladať mimo, máte teda istotu, že sa nebudem nikde povaľovať, ani sa nestratí. A na záver doplňme, že si v tejto kategórii môžete objednať aj luxusné bábkové divadlo.

Viac ako 118 286 produktov skladom!