Klaunská bieloba a krémovej farby - to musíte mať !!

Eulenspiegel Klaunská bieloba 50ml

Eulenspiegel Klaunská bieloba 50ml
  • Opäť v predaji

Profesionálne Klaunská bieloba v dóze 50ml

Skladom 2 kusy
€ 8,95 € 5,89

Bodypainting čiže maľovanie na telo môže v širšom poňatí označovať súhrnne všetky techniky maľovania na rôzne časti tela ako napr. Facepainting - maľovanie na tvár, handpainting - maľovanie na ruky, ale v užšom poňatí, o ktorom si teraz niečo povieme, znamená bodypainting maľovanie jednotného motívu na celé telo (alebo aspoň jeho väčšinu).

Techniky a druhy farieb

Ak chcete začať s bodypaintingom, máte na výber z mnohých techník a druhov farieb vhodných pre tieto účely. Zlatú klasikou môžeme nazvať maľovanie na telo tuhými vodou riediteľnými farbami v základných odtieňoch, nanášanými pomocou širokej škály na to určených štetcov a hubiek. Farby sú jednoducho miešateľné medzi sebou a nie je problém vykúzliť akýkoľvek odtieň, k ušetreniu umelcovho času však dnes existuje veľmi široká paleta farieb doplnená o niekoľko odtieňov v metalickom prevedení, ktoré vaše dielo príjemne osvieži. Výsledný efekt možno podčiarknuť perleťovými púdre, trblietkami, trblietavými gély, vlasovými spreji alebo niektorými zo špeciálnych efektov.

využitie bodypainting


Maľovanie na telo je bezpochyby umeleckou formou, zároveň sa jej však nemusia báť ani talentom nie toľko obdarená väčšinová populácia a deti, pretože môže byť vnímaný ako hra, kreatívne výplň voľného času, prostriedok na zblíženie a odbúranie zábran. Tí šikovnejší môžu využiť bodypainting na uplatnenie v komerčnej oblasti, či už sa jedná o maľovanie modeliek pre fotenie reklamu, herečiek pre televízne spoty alebo hostesiek pendlujících medzi hosťami na akékoľvek propagačnej akcii.

Viac ako 63 578 produktov skladom!