Lamaze hrkajúce ponožky a náramky

Kovap Lamaze hrkajúce ponožky a náramky

Ean produktu:  796714276342 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 22,04 Ušetříte 14% Vaša cena € 19,01 Viac o doprave
Skladom 2 kusy
25 St
Garantujeme doručenie
V stredu u Vás doma kurierom PPL

Hebké ponožky s farebnou lienkou na jednej as motýľom na druhej strane sa ľahko navliekajú na detské nožičky, ktoré potom udržujú v teple. Pestrofarebný motýľ šuští krídelkami a lienka v sebe ukrýva hrkálku.
Do 6-7 mesiacov sa dieťa stane šampiónom v naťahovaní nožičiek. Precvičí si používanie svalov a naučí sa sledovať svoje nohy, ku ktorým farebné zvieratká na ponožkách pútajú jeho pozornosť. Ponožky sú dermatologicky testované.

Náramky v tvare známych farebných zvieratiek sa na zápästie dieťaťa pripevňujú suchými zipsami. Chrobáčiky na každom zápästí pomôžu dieťaťu pochopiť, že má 2 ruky na hranie a veľa prstov na skúmanie. Deti sú fascinované svojimi prstami. V období okolo 3. mesiaca veku, sa začínajú chytať za každý prst a po jednom či po dvoch si ich strkajú do pusy a okusujú je alebo lížu.

Vďaka hre s prstami, sa deti naučia dobre sledovať svoje ruky. Náramky s pestrofarebnými chrobáčikmi priťahujú pozornosť dieťaťa k jeho rukám a keď s nimi pohne, dostane sa mu odmeny v podobe zachrastění.
Vhodné pre deti od narodenia.

Podobný tovar

Ponožky Funny Wheels reflexné protišmykové ružové

Športové protišmykové ponožky v reflexnej farbe

Skladom 2 kusy
€ 3,23

Ponožky Funny Wheels reflexné protišmykové ružové-kopie

Športové protišmykové ponožky v reflexnej farbe

Skladom 2 kusy
€ 3,23

Viac ako 63 466 produktov skladom!