Luxusné drevené kuchynský riad

Melissa & Doug Praktické a veľmi štýlové riad do každej kuchyne

Ean produktu:  000772126106 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 33,56 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji

Melissa & Doug Drevené kuchynský riad

Krásne prepracované kuchynský riad z kvalitného dreva poteší každú gazdinku i malého kuchára, ktorí vám budú pri varení o to ochotnejšie pomáhať.

Set riadu sa skladá z 8 dielov - hrnce s pokrievkou, rajnice s pokrievkou, panvičky, lyžice, obracačky a chňapky. To všetko je zabalené v kvalitnej krabičke s maľovaným motívom sporáku, takže nič nebude šéfkuchárom brániť v okamžitej príprave delikates. Deti si precvičia jemnú motoriku a naučí sa príprave obeda, raňajky, večere ..

Rozmery: 27 x 27 x 13 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Príbeh firmy Melissa & Doug začína približne pred tridsiatimi rokmi v USA presnejšie v štáte Connecticut. Vtedy sa pár pedagógov rozhodol, že bude tvoriť zmysluplné hračky pre deti. Vo veku 24 rokov urobil Dough návrh Melisse, či pôjde do tohto podniku s ním. Melissa povedala ÁNO (a nebolo to posledné Melissino áno), a tak spojením úspor týchto dvoch mladých ľudí začínajú dva nadšenie milovníci Puzzle v garáži rodičov navrhovať a vyrábať svoje prvé produkty ktoré rozvíjajú detskú motoriku, sú edukatívne, a celkovo pozitívne pôsobí na vývoj dieťaťa. V tomto období rozváža Dough hračky po východnom pobreží autom svojho otca a sústredí sa nielen na kvalitu originálnosť a jedinečnosť hračiek, ale aj na spätnú väzbu od zákazníkov, a tak začínajú tlačiť na zadnú stranu výrobkov telefónne číslo, ktoré dvíhajú vo dne v noci, v akúkoľvek hodinu. A tak v období kedy Dough požiadal Melissu o ruku, a ona povedala po druhej svoje ÁNO, spal telefón medzi nimi v posteli. Pred zahájením výroby je každá hračka testovaná nielen ohľadom bezpečnosti, ale prechádza aj nekompromisným testovaním dieťaťom o čo sa v počiatku postarali deti Melissy a Douga, syn Brendan a dcéra IIana. Desať rokov sa firma sústredí len na výrobu drevených hračiek, ktoré nielen vyzerajú pekne na poličke, ale sú kreatívne a zábavné. Pretože je ale Melissa a Dough kreatívny, a nezostávajú stáť na mieste rozširujú portfólio firmy o maľovanky a ďalšie produkty rozvíjajúce detskú fantáziu. V dnešnej dobe firma vyrába aj plyšové hračky a aj veľmi kvalitné kostýmy. A kto si myslíte, že je hlavným kritikom produktov firmy? Áno sú to deti Brendana a Ilan. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, ktorá si do dnes zakladá na osobnom prístupe a ústretovosti k zákazníkovi.

 

 

Viac ako 80 081 produktov skladom!