Drevené korálky Kytičky

Melissa & Doug Navliekanie farebných korálikov deti jednoducho baví

Ean produktu:  000772141789 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 12,91 Viac o doprave
Skladom 2 kusy
21 Po
Garantujeme doručenie
V pondělí u Vás doma kurierom PPL

Melissa & Doug Drevené korálky Kytičky

Skvelá kreatívne sada pre navliekanie drevených korálkov nadchne všetky deti bez rozdielu veku. Precvičujú svoju fantáziu a trpezlivosť.
Balenie obsahuje 120 korálikov rôznych farieb a tvarov kvetín, 5 farebných šnúrok pre ľahké navliekanie. Všetko je vyrobené z kvalitného dreva a uložené v praktickom drevenom púzdre. Rozmery: 18 x 25 x 2,5 cm ..
Vhodné pre deti od 3 rokov.

Príbeh firmy Melissa & Doug začína približne pred tridsiatimi rokmi v USA presnejšie v štáte Connecticut. Vtedy sa pár pedagógov rozhodol, že bude tvoriť zmysluplné hračky pre deti. Vo veku 24 rokov urobil Dough návrh Melisse, či pôjde do tohto podniku s ním. Melissa povedala ÁNO (a nebolo to posledné Melissino áno), a tak spojením úspor týchto dvoch mladých ľudí začínajú dva nadšenie milovníci Puzzle v garáži rodičov navrhovať a vyrábať svoje prvé produkty ktoré rozvíjajú detskú motoriku, sú edukatívne, a celkovo pozitívne pôsobí na vývoj dieťaťa. V tomto období rozváža Dough hračky po východnom pobreží autom svojho otca a sústredí sa nielen na kvalitu originálnosť a jedinečnosť hračiek, ale aj na spätnú väzbu od zákazníkov, a tak začínajú tlačiť na zadnú stranu výrobkov telefónne číslo, ktoré dvíhajú vo dne v noci, v akúkoľvek hodinu. A tak v období kedy Dough požiadal Melissu o ruku, a ona povedala po druhej svoje ÁNO, spal telefón medzi nimi v posteli. Pred zahájením výroby je každá hračka testovaná nielen ohľadom bezpečnosti, ale prechádza aj nekompromisným testovaním dieťaťom o čo sa v počiatku postarali deti Melissy a Douga, syn Brendan a dcéra IIana. Desať rokov sa firma sústredí len na výrobu drevených hračiek, ktoré nielen vyzerajú pekne na poličke, ale sú kreatívne a zábavné. Pretože je ale Melissa a Dough kreatívny, a nezostávajú stáť na mieste rozširujú portfólio firmy o maľovanky a ďalšie produkty rozvíjajúce detskú fantáziu. V dnešnej dobe firma vyrába aj plyšové hračky a aj veľmi kvalitné kostýmy. A kto si myslíte, že je hlavným kritikom produktov firmy? Áno sú to deti Brendana a Ilan. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, ktorá si do dnes zakladá na osobnom prístupe a ústretovosti k zákazníkovi.

Podobný tovar

Melissa & Doug Drevená vláčkodráha s horskými tunelmi

Melissa & Doug Drevená vláčkodráha s horskými tunelmi
  • Odporúčame
  • 3D

Pre všetkých milovníkov vláčikov a železníc

Skladom
€ 122,99 € 113,84

Melissa & Doug Drevená angličtina pre najmenších

Učíme sa s deťmi angličtinu hravou formou

Skladom
€ 33,56

Melissa & Doug Drevená záchranárska garáž s kľúčmi

Drevená garáž s autíčkami pre veľkú zábavu a dobrodružstvo !!

Skladom
€ 32,67 € 27,89

Melissa & Doug Drevená stodola a stajne v kufríku

Skvelé pre mladé a šikovné farmára

Skladom 5 kusov
€ 64,32

Viac ako 85 235 produktov skladom!