Korálky v tvare srdiečok

  • Akcie

Melissa & Doug Navliekanie farebných korálikov deti jednoducho baví

Ean produktu:  000772194952 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 8,14 Ušetříte 26% Vaša cena € 5,99 Viac o doprave
Skladom 7 kusov
21 St
Garantujeme doručenie
V stredu u Vás doma kurierom PPL

Melissa & Doug Drevené korálky Srdiečka

Skvelá kreatívne sada pre navliekanie drevených korálkov nadchne všetky deti bez rozdielu veku. Precvičujú svoju fantáziu a trpezlivosť.
Balenie obsahuje 45 drevených korálkov s motívom srdiečok, 3 farebné šnúrky pre ľahké navliekanie. Všetko je vyrobené z kvalitného dreva a uložené v praktickom drevenom púzdre. 15.2 x 2.3 x 12.7 cm.
Vhodné pre deti od 4 rokov.

Príbeh firmy Melissa & Doug začína približne pred tridsiatimi rokmi v USA presnejšie v štáte Connecticut. Vtedy sa pár pedagógov rozhodol, že bude tvoriť zmysluplné hračky pre deti. Vo veku 24 rokov urobil Dough návrh Melisse, či pôjde do tohto podniku s ním. Melissa povedala ÁNO (a nebolo to posledné Melissino áno), a tak spojením úspor týchto dvoch mladých ľudí začínajú dva nadšenie milovníci Puzzle v garáži rodičov navrhovať a vyrábať svoje prvé produkty ktoré rozvíjajú detskú motoriku, sú edukatívne, a celkovo pozitívne pôsobí na vývoj dieťaťa. V tomto období rozváža Dough hračky po východnom pobreží autom svojho otca a sústredí sa nielen na kvalitu originálnosť a jedinečnosť hračiek, ale aj na spätnú väzbu od zákazníkov, a tak začínajú tlačiť na zadnú stranu výrobkov telefónne číslo, ktoré dvíhajú vo dne v noci, v akúkoľvek hodinu. A tak v období kedy Dough požiadal Melissu o ruku, a ona povedala po druhej svoje ÁNO, spal telefón medzi nimi v posteli. Pred zahájením výroby je každá hračka testovaná nielen ohľadom bezpečnosti, ale prechádza aj nekompromisným testovaním dieťaťom o čo sa v počiatku postarali deti Melissy a Douga, syn Brendan a dcéra IIana. Desať rokov sa firma sústredí len na výrobu drevených hračiek, ktoré nielen vyzerajú pekne na poličke, ale sú kreatívne a zábavné. Pretože je ale Melissa a Dough kreatívny, a nezostávajú stáť na mieste rozširujú portfólio firmy o maľovanky a ďalšie produkty rozvíjajúce detskú fantáziu. V dnešnej dobe firma vyrába aj plyšové hračky a aj veľmi kvalitné kostýmy. A kto si myslíte, že je hlavným kritikom produktov firmy? Áno sú to deti Brendana a Ilan. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, ktorá si do dnes zakladá na osobnom prístupe a ústretovosti k zákazníkovi.

Podobný tovar

Detoa Žirafa Johana

Detoa Žirafa Johana
  • Opäť v predaji

Žirafa Johana bude tvojou najlepšou kamarátkou

Skladom 2 kusy
€ 8,14 € 6,09

Magnetky Záchranári 20ks

Detské magnetky s motívom dopravných prostriedkov - Záchranári

Skladom 5 kusov
€ 8,14 € 5,93

DINO TATRA Drevené puzzle vkladačka 8 dielikov

Farebné puzzle pre deti s motívom obľúbenej a nestarnúci tatrovky !!

Skladom 4 kusy
€ 8,95 € 5,27

LAMPS Drevené hasičské figúrky

Hasičské figúrky pre deti z kvalitného dreva !!

Skladom 9 kusov
€ 8,14 € 4,87

Viac ako 120 896 produktov skladom!