Tkáčsky stav pre deti

  • Akcie

Melissa & Doug Rozvíjajte spoločne s deťmi ich šikovnosť a kreativitu

Ean produktu: 000772193818 Záručná doba: 2 roky záruka

Běžná cena € 37,58 Ušetříte 16% Vaša cena € 31,59 Tovar Vám doručíme po celej SR € 0

Produkt bohužel nyní není v prodeji

Melissa & Doug Tkáčsky stav pre deti

Na tkáčskom stave možno vyrobiť čokoľvek: od čeleniek, cez šály až po kabelky. Navyše od výrobcu dostanete do začiatku 83 metrov krásne dúhové vlny a tri obrázky, podľa ktorých ide stretnúť nádherné dekorácie do domu či bytu. Tkanie je jednoduché, pretože v balení nájdete aj veľkú drevenú "ihlu" (samozrejme úplne bezpečnú pre deti), az toho dôvodu pre nich bude ľahké vlnu prevliecť medzi vláknami osnovy, tiež nastavený rámu nie je zložité a deti sa s ním rýchlo naučí.
Prečo im teda nekúpiť hračku, ktorá vyhrala v Amerike ocenenie Najlepšia hračka prázdnin 2014 v prestížnom rebríčku od Toy 's Insider? Rozmery: 58.5 x 8.5 x 42.8 cm.
Vhodné pre deti od 6 rokov.

Príbeh firmy Melissa & Doug začína približne pred tridsiatimi rokmi v USA presnejšie v štáte Connecticut. Vtedy sa pár pedagógov rozhodol, že bude tvoriť zmysluplné hračky pre deti. Vo veku 24 rokov urobil Dough návrh Melisse, či pôjde do tohto podniku s ním. Melissa povedala ÁNO (a nebolo to posledné Melissino áno), a tak spojením úspor týchto dvoch mladých ľudí začínajú dva nadšenie milovníci Puzzle v garáži rodičov navrhovať a vyrábať svoje prvé produkty ktoré rozvíjajú detskú motoriku, sú edukatívne, a celkovo pozitívne pôsobí na vývoj dieťaťa. V tomto období rozváža Dough hračky po východnom pobreží autom svojho otca a sústredí sa nielen na kvalitu originálnosť a jedinečnosť hračiek, ale aj na spätnú väzbu od zákazníkov, a tak začínajú tlačiť na zadnú stranu výrobkov telefónne číslo, ktoré dvíhajú vo dne v noci, v akúkoľvek hodinu. A tak v období kedy Dough požiadal Melissu o ruku, a ona povedala po druhej svoje ÁNO, spal telefón medzi nimi v posteli. Pred zahájením výroby je každá hračka testovaná nielen ohľadom bezpečnosti, ale prechádza aj nekompromisným testovaním dieťaťom o čo sa v počiatku postarali deti Melissy a Douga, syn Brendan a dcéra IIana. Desať rokov sa firma sústredí len na výrobu drevených hračiek, ktoré nielen vyzerajú pekne na poličke, ale sú kreatívne a zábavné. Pretože je ale Melissa a Dough kreatívny, a nezostávajú stáť na mieste rozširujú portfólio firmy o maľovanky a ďalšie produkty rozvíjajúce detskú fantáziu. V dnešnej dobe firma vyrába aj plyšové hračky a aj veľmi kvalitné kostýmy. A kto si myslíte, že je hlavným kritikom produktov firmy? Áno sú to deti Brendana a Ilan. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, ktorá si do dnes zakladá na osobnom prístupe a ústretovosti k zákazníkovi.

Podobný tovar

HM Studio 4D Model - Žaba

HM Studio 4D Model - Žaba
  • Odporúčame
  • 3D

Dokonalý model pre deti, ktoré sa radi a učia a sú zvedavé!

Skladom 4 kusy
€ 32,67 € 26,13

EPline 3D Magic Deluxe Vojaci

Vytvorte si svoj 3D svet. 3D Magic je unikátny rad, s ktorou môžete...

Skladom 3 kusy
€ 32,67 € 30,22

CRAYOLA Mini Kids Prvý kufrík

Mamičky, buďte kreatívni spoločne so svojimi deťmi

Skladom 2 kusy
€ 28,58

Lamps Žiarivé experimenty pre dievčatá

Zábava, ktorá je kreatívny, učí a bude vás zaručene baviť

Skladom 4 kusy
€ 36,76 € 26,54

COBI CUTIE STIX Studio

Kreatívna zábava, ktorá bude vaše deti zaručene baviť !!

Skladom 2 kusy
€ 36,76 € 31,85

3DOODLER START Sada Roboti bez pera

Kreatívne tvorenia, ktoré ťa nadchne a bude zaručene baviť

Skladom 4 kusy
€ 53,11 € 36,72

Sheaffer Darčekové sada Star Wars - roller + zápisník z oficiálnej kolekcie Star Wars

Dokonalá sada, ktorá nesmie chýbať žiadnemu milovníkovi hviezdnych ...

Skladom 5 kusov
€ 32,67 € 28,17

HM Studio 4D Model - Krysa

Dokonalý model pre deti, ktoré sa radi a učia a sú zvedavé!

Skladom 4 kusy
€ 32,67 € 26,13

2018 Firma Bejbynet.SK  / Tvorba eshopu: Web Revolution