Tkáčsky stav pre deti

Melissa & Doug Rozvíjajte spoločne s deťmi ich šikovnosť a kreativitu

Ean produktu:  000772193818 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 37,58 Ušetříte 1% Vaša cena € 37,20 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji

Melissa & Doug Tkáčsky stav pre deti

Na tkáčskom stave možno vyrobiť čokoľvek: od čeleniek, cez šály až po kabelky. Navyše od výrobcu dostanete do začiatku 83 metrov krásne dúhové vlny a tri obrázky, podľa ktorých ide stretnúť nádherné dekorácie do domu či bytu. Tkanie je jednoduché, pretože v balení nájdete aj veľkú drevenú "ihlu" (samozrejme úplne bezpečnú pre deti), az toho dôvodu pre nich bude ľahké vlnu prevliecť medzi vláknami osnovy, tiež nastavený rámu nie je zložité a deti sa s ním rýchlo naučí.
Prečo im teda nekúpiť hračku, ktorá vyhrala v Amerike ocenenie Najlepšia hračka prázdnin 2014 v prestížnom rebríčku od Toy 's Insider? Rozmery: 58.5 x 8.5 x 42.8 cm.
Vhodné pre deti od 6 rokov.

Príbeh firmy Melissa & Doug začína približne pred tridsiatimi rokmi v USA presnejšie v štáte Connecticut. Vtedy sa pár pedagógov rozhodol, že bude tvoriť zmysluplné hračky pre deti. Vo veku 24 rokov urobil Dough návrh Melisse, či pôjde do tohto podniku s ním. Melissa povedala ÁNO (a nebolo to posledné Melissino áno), a tak spojením úspor týchto dvoch mladých ľudí začínajú dva nadšenie milovníci Puzzle v garáži rodičov navrhovať a vyrábať svoje prvé produkty ktoré rozvíjajú detskú motoriku, sú edukatívne, a celkovo pozitívne pôsobí na vývoj dieťaťa. V tomto období rozváža Dough hračky po východnom pobreží autom svojho otca a sústredí sa nielen na kvalitu originálnosť a jedinečnosť hračiek, ale aj na spätnú väzbu od zákazníkov, a tak začínajú tlačiť na zadnú stranu výrobkov telefónne číslo, ktoré dvíhajú vo dne v noci, v akúkoľvek hodinu. A tak v období kedy Dough požiadal Melissu o ruku, a ona povedala po druhej svoje ÁNO, spal telefón medzi nimi v posteli. Pred zahájením výroby je každá hračka testovaná nielen ohľadom bezpečnosti, ale prechádza aj nekompromisným testovaním dieťaťom o čo sa v počiatku postarali deti Melissy a Douga, syn Brendan a dcéra IIana. Desať rokov sa firma sústredí len na výrobu drevených hračiek, ktoré nielen vyzerajú pekne na poličke, ale sú kreatívne a zábavné. Pretože je ale Melissa a Dough kreatívny, a nezostávajú stáť na mieste rozširujú portfólio firmy o maľovanky a ďalšie produkty rozvíjajúce detskú fantáziu. V dnešnej dobe firma vyrába aj plyšové hračky a aj veľmi kvalitné kostýmy. A kto si myslíte, že je hlavným kritikom produktov firmy? Áno sú to deti Brendana a Ilan. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, ktorá si do dnes zakladá na osobnom prístupe a ústretovosti k zákazníkovi.

Podobný tovar

EASY Dekoratívne konfety MIX srdiečka 5 x 4 g

Dokonalá pomôcka pre vaše kreatívne, dekoratívne tvorenie

Skladom 4 kusy
€ 1,59 € 1,07

JIRI MODELS Maľovanie podľa farieb Autá

Veselé maľovanky s ktorými si deti užijú veľa zábavy !! Maľujeme po...

Posledný kus
€ 7,30

JIRI MODELS Umelecký set - pastelky Disney Princezné

Kreatívna zábava, ktorá bude baviť nielen vaše deti !!

Skladom 2 kusy
€ 9,13

ALLTOYS My Fairy Garden Piknikový košíček

Dizajnová hracia sada, ktorú si obľúbi každá malá slečna

Skladom 2 kusy
€ 24,49 € 16,52

Viac ako 66 544 produktov skladom!