Jednorazové naťahovacie nohavičky

MonPeri Kvalitné a vysoko účinné jednorazové nohavičky od českého výrobcu !!

Ean produktu:  8594169731087 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 7,56 Viac o doprave
Skladom 3 kusy
21 Po
Garantujeme doručenie
V pondělí u Vás doma kurierom PPL

MonPeri Pants L 8 - 14 kg 20 ks v balení

Neparfumované naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú mäkké ako bavlna a čistý biely dizajn umožňuje nosenie pod bežným detským oblečením bez nežiaduceho presvitaniu. Sú bielené horúcim vzduchom, nie chlórom. Ľahkú manipuláciu zaistí pružné bočné manžety, ktoré nebránia dieťaťu v pohybe a zabráni úniku vlhkosti. Elastický pás nohavičiek zabraňuje zosunutiu a zároveň sa dá pri vyzliekaní ľahko roztrhnúť. Indikátor vlhkosti napovie, kedy je čas na výmenu. O suchú pokožku dieťaťa sa postará rovnomerne rozložené super savé jadro. Každý rodič určite ocení praktický lepiaca prúžok na zabalenie použitých nohavičiek.

1. Žiadne vyrážky!
Pokožka bez vyrážok je pre všetkých rodičov dôležitá.
Naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú bez parfumácie, nie sú bielené chlórom, ale horúcim vzduchom, a tak nespôsobujú žiadne vyrážky ani u citlivej pokožky.

2. Jednoduchá manipulácia
Naučiť dieťa na nočník uľahčí naťahovacie nohavičky MonPeri Pants, ako rodič najlepšie spoznáte, kedy nastane ten správny čas učenia. Manipulácia s nohavičkami je rovnako jednoduchá ako so spodnou bielizňou. Jemné elastické manžety zabezpečí, že z nohavičiek neunikne žiadna vlhkosť. Manžety sú pružné a nebráni dieťaťu v žiadnom pohybe. Pružný pás nohavičiek zabraňuje zosunutiu. Praktický pásik pre zabalenie použité plienky. Čistý biely dizajn - nepresvitá pod oblečením.

3. Ekologické zloženie plienok
Nohavičky sú vyrobené z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, ftalátov a bez parfumácie. Nedráždi pokožku a zaistí tak vášmu dieťaťu pokojný deň i spánok. Vyrobené sú z netkanej textílie, buničiny, vysokoabsorpčního polyméru - puperabsorbent (SAP). Dermatologicky testované. Nohavičky sú rozložiteľné ako papier, buničina a netkaná textília.

4. Nový absorpčný systém
Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť a zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky. Nohavičky majú indikátor vlhkosti, ktorý vám napovie, kedy je čas nohavičky vymeniť.

5. Funkčné zloženie
Nohavičky MonPeri Pants sú tenké a mäkké ako bavlna, spodná vrstva pomáha chrániť vaše dieťa, zatiaľ čo superabsorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho dieťaťa. Jemné elastické manžety, sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Špeciálny bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám.

Podobný tovar

CHICCO Plienky Extra Large 14 ks

Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky pre pohodlie vašich de...

Skladom 2 kusy
€ 10,18 € 5,68

MonPeri podložky SUPERDRY S 40 x 60 cm balenie 25 ks

Absorpčné podložky vhodné pre chorých, seniorov, bábätká i nemocnic...

Skladom 5 kusov
€ 11,79 € 6,27

NEW LOVE Detské jednorazové plienky Premium comfort 4 MAXI 7-18 kg 44 ks

Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky.

Skladom 3 kusy
€ 12,23 € 8,38

NEW LOVE Detské jednorazové plienky Premium comfort 3 MIDI 4-9 kg 5x48 ks

Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky.

Skladom 2 kusy
€ 36,76 € 33,32

Viac ako 64 189 produktov skladom!