Jednorazové plienky pre deti

MonPeri Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky od českého výrobcu !!

Ean produktu:  8594169732114 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 0,410 Viac o doprave
Skladom 2 kusy
21 Po
Garantujeme doručenie
V pondělí u Vás doma kurierom PPL

MonPeri Plienky S 3 - 6 kg 2 ks v balení

Priedušné jednorazové detské plienky. Príjemne mäkké, vďaka 3D tvarujícímu dizajnu napomáhajú k správnemu postavenie bedier dieťatka. Pridaná zložka Aloe Vera pôsobí regeneračne a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Dvojité gumičky okolo nožičiek udrží obsah plienky a neškrtí.

Bezproblémové funkčnosti a nadštandardnej kvality detských plienok MonPeri sme dosiahli dlhoročným štúdiom problematiky detských plienok, spoluprácou s poprednými českými pôrodnicami a tiež vďaka spätnej väzbe od mamičiek. "

1. Detské plienky MonPeri používajú popredné české pôrodnice
Vďaka vysokej kvalite detských plienok MonPeri sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť na pôrodných oddeleniach popredných českých pôrodníc. Ako dôkaz sa pozrite na naše certifikáty.

2. Už žiadne vyrážky!
Niektorí rodičia si myslia, že ich dieťatku nehrozí zapareniny a vyrážky s látkovými plienkami. MonPeri kladie dôraz na vyvrátenie tohto mýtu. Výhodou detských plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedie k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.

3. Jednoduchá manipulácia
Výmena plienky u dieťaťa je rovnako súčasťou rodičovské povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. MonPeri prichádza ako hlavný úľava pre rodičov, ktorí majú prebaliť svoje novorodeniatko aj 10 až 12 krát v každom 24 hodinovom období. Sme si toho vedomí a preto je manipulácia s plienkami maximálne jednoduchá.

4. Ekologické zloženie plienok
Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždi detskú pokožku a zaistí tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.

5. Nový absorpčný systém
Dieťa vám svojím plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.

6. Funkčné zloženie
Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné Široké lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Jeho špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám.

Podobný tovar

MonPeri Plienky XL 12 - 16 kg 34 ks v balení

Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky od českého výrobcu !!

Skladom 4 kusy
€ 10,02

CHICCO Plienky Mini 25 ks

Kvalitné a vysoko účinné jednorazové plienky pre pohodlie vašich de...

Skladom 4 kusy
€ 8,14 € 5,27

MonPeri podložky L 60 x 90 cm balenie 25 ks

Absorpčné podložky vhodné pre chorých, seniorov, bábätká i nemocnic...

Skladom 2 kusy
€ 15,73 € 11

Akuku Jednorazové hygienické podložky 40 x 60 cm 30 ks

Absorpčné podložky vhodné pre chorých, seniorov, bábätká i nemocnic...

Skladom 2 kusy
€ 11 € 7,56

Viac ako 64 164 produktov skladom!