Strašidelná zábava s bábikami Monster High

Monster High Náramok 3D 15 druhov

Monster High Náramok 3D 15 druhov

Skladom
€ 4,05 € 1,90

Mattel Monster High Náramok 12druhů

Mattel Monster High Náramok 12druhů

Skladom 5 kusov
€ 4,05 € 1,86

Mattel Monster High Prívesok na kľúče Kocka

Prívesok na kľúče Monster High Kostka

Skladom 2 kusy
€ 3,64 € 2,16

Mattel Monster High Vinylová figúrka Draculaura black

Mattel Monster High Vinylová figúrka Draculaura black

Posledný kus
€ 12,23 € 10,45

Mattel Monster High školský set Studio výtvarnej výchovy

Mattel Monster High školský set Studio výtvarnej výchovy

Posledný kus
€ 32,67 € 28,08

Monster High sú postavičky od spoločnosti Mattel Inc., ktorá stojí tiež za bábikami Barbie a mnohými ďalšími hračkami. Monster High sú však jedinečné. Jedná sa totiž o deti známych príšer ako napr. Frankensteina alebo grófa Drakulu, ktoré chodia do špeciálnej školy pre strašidlá. Frankie Stein či Draculara a ich spolužiačky teda prinášajú nekonečnú zábavu spříměsí príjemného mrazenia, ktoré si nenechá ujsť žiadna odvážna dievčina.

Bábiky Monster High si je možné zaobstarať zaradí variantov, takže si dievčatá môžu vytvoriť celú triedu exkluzívnych strašidelných postavičiek. A nielen to! Vnabídce nášho e-shopu Bejbynet totiž nájdete tiež rôzne doplnky ako toaletný stolík či štúdio výtvarnej výchovy, snimiž možné taktiež prežiť mnoho skvelých chvíľ. Ak teda máte záujem o hračky pre dievčatá, bábika Monster High je nepochybne tou pravou voľbou!

Už ste sa zoznámili s najlepšími Monštrami na svete, ktorí chodia na strašidelnú strednú školu Monster High. Studentkyna tejto škole majú hodiny iba v noci, pretože cez deň každá správnáMonster studentkaspí alebo je niekde schovaná. Sú to síce deti tých najhorších a najhroznejších monštier ako Lagoona Blue, Draculaura, Operetta, Cleo De Nile, Frankie Stein či Ghoulia Yelps, ale sú úplne iní ako ich rodičia. Ponorte sa do sveta Monster High a kúpte si monsterky z nových kolekcií.

 

Viac ako 63 664 produktov skladom!