Herné konzoly Nintendo 3DS Animal Crossing HHD + Card

Nintendo New Nintendo 3DS prináša rýchlejší systém, nové ovládanie, vylepšené 3D, viac úprav vzhľadu a úplne nový herný zážitok!

Ean produktu:  045496503666 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 232,61 Ušetříte 9% Vaša cena € 212,17 Viac o doprave
Skladom 3 kusy
18 St
Garantujeme doručenie
V stredu u Vás doma kurierom PPL

Jedna z najobľúbenejších aktivít v sérii hier Animal Crossing teraz dostane svoju vlastnú hru. S širokou paletou možností môžu teraz hráči vybaviť interiéry a exteriéry domov pre stovky zvieracích postavičiek a dokonca vytvoriť aj záhradku. Môžu si vybrať, kam dom umiestniť a následne vybrať jeho štýl a farbu strechy, dverí a plotu, než sa konečne vrhnú na vybavenie miestností. Priložením kompatibilný amiibo kartičky prenesiete do hry obľúbené Animal Crossing postavy s ich špecifickými osobnosťami a predstavami o ideálnom vybavenie domu.

Balenie obsahuje: 1 amiibo špeciálnu kartu pre použitie s hrou Animal Crossing: Happy Home Designer pre Nintendo 3DS. Tieto karty umožní hráčom preniesť do hry svoje obľúbené postavičky, ktoré poznajú z predchádzajúcich titulov v sérii Animal Crossing a vytvoriť im špeciálny domov podľa ich predstáv.

Príjemnejší zážitok pri hraní v 3D s funkciou "super-stable 3D". Funkcia "Super-stable 3D" dokáže za pomoci kamery rozoznať tvár užívateľa a automaticky upraviť zobrazenie podľa toho, ako sa pohybuje. Týmto je zaistený ten najlepší možný zážitok z 3D. 3D efekt sa môže u rôznych užívateľov líšiť.

Lepšie ovládanie s novým Control Stick a zadnými tlačidlami. Nový C Stick ovládač, umiestnený v ľavom hornom rohu nad tlačidlami ABXY, umožňuje precíznejšie ovládanie pohybu. Tiež pribudla tlačidlá ZR a ZL, umiestnená na zadnej strane vedľa tlačidiel L a R. Tieto nové ovládacie prvky výrazne rozširujú možnosti ovládania konzoly, ktoré využijete napríklad pri hraní Monster Hunter 4 Ultimate alebo surfovanie po internete, kde Vám nové tlačidlá poslúži pre prepínanie medzi kartami alebo zväčšenie zobrazení stránky.

Výkonnejší procesor. Pod krytom New Nintendo 3DS sa ukrýva nový výkonnejší procesor, ktorý umožní hranie náročnejších hier, prehrávanie videí, rýchlejšie sťahovanie a používanie Miiverse a hladšie prechody pri prepínaní medzi programami a hrami.

Podpora figúrok amiibo pri vybraných hier. Vylepšite svoj herný zážitok s interaktívnymi figúrkami amiibo, ktoré využívajú funkciu NFC (near-field communication) a dokážu priniesť do Vašej hry nejedno prekvapenie! Spodná displej New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL má vstavanú funkciu NFC, takže konečne môžete vziať svoje amiibo všade so sebou.

Nebojte sa, že prídete o svoje obľúbené Nintendo DS tituly. New Nintendo 3DS je spätne kompatibilný a tak takmer všetky hry pre Nintendo DS a DSi možno hrať v 2D móde. Rovnako tak možno na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL spustiť všetky tituly pre Nintendo 3DS, spolu s možnosťou prenesenia dát zo staršej konzoly na novú.

vylepšené funkcie

- 1.2x väčší displej oproti Nintendo 3DS
- Lepšie fotenie pri zhoršených svetelných podmienkach.
- Možnosť prenášať dáta priamo z Vášho PC prostredníctvom WiFi siete bez nutnosti vybratia microSD pamäťové karty.
- Automatická úprava jasu displeja zaistí lepšiu viditeľnosť a dlhšiu výdrž batérie.
- Sledujte videá online prostredníctvom internetového prehliadača.

Upravte si konzolu podľa svojho. Rovnako ako u predchádzajúcich systémov zo série 3DS, aj New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL umožňujú úpravu vzhľadu základného menu prostredníctvom širokej palety témat.Theme Shop ponúka k zakúpeniu množstvo rôznych designov, medzi ktorými nechýba napríklad Mario, Zelda a mnohí ďalší. Niektoré témy majú dokonca vlastnú hudbu a zvukové efekty!

Vymeniteľný kryt. Iba na New Nintendo 3DS si môžete upraviť vonkajší vzhľad svojej konzole pomocou vymeniteľných krytov! Každý dizajnový set obsahuje predný a zadný kryt v mnohých rôznych vzoroch a tematických prevedeniach. Kryty môžete ľubovoľne vymieňať a kombinovať na docielenie unikátneho vzhľadu.

Obsah balenia konzoly:
- Konzola New Nintendo 3DS
- Vymeniteľný predný a zadný kryt vo farbe konzole
- New Nintendo 3DS stylus
- MicroSDHC pamäťová karta (4 GB)
- AR Karty
- Quick-Start sprievodca
- Manuál a záručný list

POZOR! Balenie NEOBSAHUJE ADAPTÉR! Tento je potrebné zakúpiť samostatne, alebo využiť adaptér pre Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi alebo Nintendo DSi XL.

Okrem konzola obsahuje táto sada ešte:
- Digitálne kópiu hry Animal Crossing: Happy Home Designer
- Vymeniteľný predný a zadný kryt v dizajne hry
- 1 amiibo kartu pre použitie s hrou

Vhodné pre deti od 7 rokov.

Viac ako 64 052 produktov skladom!