Plyšové hračky, plyšové hračky a plyšové zvieratká
Výrobcovia: Dino Toys s.r.o. ,

Pro danou kategorii není vhodná žádná hodnota parametru

Výrobcovia:

DINO Disney Plyšový Medvedík Pú 25 cm

Tvoj kamarát Medvedík Pú, ktorý bude stále s tebou !!

Posledný kus
€ 16,31 € 10,18

DINO Disney Plyšový Tigrík 25 cm

Tvoj nový kamarát, ktorý bude stále s tebou !!

Skladom 2 kusy
€ 13,45 € 10,18

Dino CARS 3 Jackson Storm plyš 20cm

Plyšový parťák Jackson Storm v dizajne CARS 3. Plyšák ktorý postráž...

Posledný kus
€ 12,23 € 8,79

Plyšový snehuliak OLAF 127 cm

Prečo stavať snehuliakov na vymrznutej záhrade, keď s nimi môžete p...

Posledný kus
€ 163,51 € 150,43

Všetky deti ich milujú a chcú ich mať doma. Reč je o plyšových hračkách čiže plyšiakoch. Sú hebkejšie, hovorí, hrejú, deti si s plyšáky dokážu hrať hodiny. Plyšové hračky sa stanú ich prvými kamarátmi a nechcú byť bez nich, dokonca bez svojho obľúbeného plyšáka nezaspia, jednoducho svoje plyšáky berú všade.

Plyš je vlastne zamatová tkanina s vlasom dlhším ako 3mm, na dotyk pôsobí hrejivým dojmom a je hebká. Najčastejšie sa používa práve na výrobu hračiek pre deti .

Z našej ponuky plyšových hračiek si vyberie pre svoje dieťa každý. Ponúkame plyšové hračky pre všetky vekové kategórie, pre bábätká aj pre staršie deti, plyšáky pre chlapcov aj pre dievčatá. Ponúkame plyšové zvieratka alebo interaktívne hovoriace plyšové hračky . Medzi tradične najobľúbenejšie detské hračky patrí veľký plyšový medveď.

Majú deti rady televízne seriály? Kúpte im plyšové hračky Disney alebo z ďalších obľúbených detských filmov a rozprávok - Krtko, Včelí medvedíky, alebo ďalšie plyšové postavičky z večerníčkov.

Plyšové hračky ponúkame od overených značiek ako je napríklad Mattel, Hasbro a ďalšie. Medzi hity posledných rokov patrí plyšové hračky Furby , ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Viac ako 63 518 produktov skladom!