Plyšové hračky, plyšové hračky a plyšové zvieratká
Výrobcovia: Mikro trading ,

Pro danou kategorii není vhodná žádná hodnota parametru

Výrobcovia:

Plyšový maňuška Brumda

Roztomilý Brumda prichádza k Vám aby Vás potešil a pobavil

Skladom 4 kusy
€ 9,77 € 6,55

Veľryba Sammi plyšová so zvukom

Tvoja nová plyšová kamarátka

Skladom 3 kusy
€ 32,51 € 14,68

MIKRO TRADING Bobek plyšový stojace 40 cm

Váš obľúbený králik Bobek ako očarujúce plyšová hračka !!

Skladom 4 kusy
€ 20,40 € 13,21

Všetky deti ich milujú a chcú ich mať doma. Reč je o plyšových hračkách čiže plyšiakoch. Sú hebkejšie, hovorí, hrejú, deti si s plyšáky dokážu hrať hodiny. Plyšové hračky sa stanú ich prvými kamarátmi a nechcú byť bez nich, dokonca bez svojho obľúbeného plyšáka nezaspia, jednoducho svoje plyšáky berú všade.

Plyš je vlastne zamatová tkanina s vlasom dlhším ako 3mm, na dotyk pôsobí hrejivým dojmom a je hebká. Najčastejšie sa používa práve na výrobu hračiek pre deti .

Z našej ponuky plyšových hračiek si vyberie pre svoje dieťa každý. Ponúkame plyšové hračky pre všetky vekové kategórie, pre bábätká aj pre staršie deti, plyšáky pre chlapcov aj pre dievčatá. Ponúkame plyšové zvieratka alebo interaktívne hovoriace plyšové hračky . Medzi tradične najobľúbenejšie detské hračky patrí veľký plyšový medveď.

Majú deti rady televízne seriály? Kúpte im plyšové hračky Disney alebo z ďalších obľúbených detských filmov a rozprávok - Krtko, Včelí medvedíky, alebo ďalšie plyšové postavičky z večerníčkov.

Plyšové hračky ponúkame od overených značiek ako je napríklad Mattel, Hasbro a ďalšie. Medzi hity posledných rokov patrí plyšové hračky Furby , ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Viac ako 63 518 produktov skladom!