Zábavné nasadzovacie krúžky pre deti

SKIP HOP Klasická skladačka v modernom prevedení. Malá sova naučí Vaše malé zlatíčko manuálnej zručnosti a obohatí jeho predstavivosť

Ean produktu:  879674022751 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 24,25 Viac o doprave
Posledný kus
22 Pi
Garantujeme doručenie
V piatok u Vás doma kurierom PPL

SKIP HOP Krúžky nasadzovacej sovička

Klasická hračka v štýle Skip Hop. Dieťa môže nasadzovať 5 krúžkov rôznych farieb, rôzneho materiálu a rôznych vlastností. Hračka ktorá nielen naučí, ale aj pobaví. Hore, ako posledný dielik, je krásna hlavička malej sovy s korálkami, ktoré vydávajú zvuk "dažďových kvapiek". Jednotlivé krúžky obsahujú korálky, kolieska, ktoré hrkajú. Základňa malej sovy sa kolíše zo strany na stranu.
Rozmery: 20 x 13 x 14 cm.
Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku Skip Hop.

Na začiatku každého výrobku značky Skip Hop stojí otázka: "Je tu nejaký lepší spôsob?" Vyrobené pre rodičov rodičmi vnášajú produkty značky Skip Hop do rodičovstvo viac zábavy a inovatívny dizajn prepracovaný do najmenšieho detailu.

 

Podobný tovar

Wiky Hrkálka húsenica 23 cm

Krásne interaktívne hrkálka húsenica 23 cm

Skladom
€ 8,14 € 4,83

Fisher Price ps húsenica code-a-pillar

Použi tieto rozširujúce články predĺž svoju húsenicu.

Skladom 6 kusov
€ 81,74 € 56,27

Viac ako 80 271 produktov skladom!