Zábavné nasadzovacie krúžky pre deti

SKIP HOP Klasická skladačka v modernom prevedení. Malá sova naučí Vaše malé zlatíčko manuálnej zručnosti a obohatí jeho predstavivosť

Ean produktu:  879674022751 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 24,49 Ušetříte 1% Vaša cena € 24,25 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji

SKIP HOP Krúžky nasadzovacej sovička

Klasická hračka v štýle Skip Hop. Dieťa môže nasadzovať 5 krúžkov rôznych farieb, rôzneho materiálu a rôznych vlastností. Hračka ktorá nielen naučí, ale aj pobaví. Hore, ako posledný dielik, je krásna hlavička malej sovy s korálkami, ktoré vydávajú zvuk "dažďových kvapiek". Jednotlivé krúžky obsahujú korálky, kolieska, ktoré hrkajú. Základňa malej sovy sa kolíše zo strany na stranu.
Rozmery: 20 x 13 x 14 cm.
Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Skip Hop je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku Skip Hop.

Na začiatku každého výrobku značky Skip Hop stojí otázka: "Je tu nejaký lepší spôsob?" Vyrobené pre rodičov rodičmi vnášajú produkty značky Skip Hop do rodičovstvo viac zábavy a inovatívny dizajn prepracovaný do najmenšieho detailu.

 

Podobný tovar

Playgro Skladacie mištičky

Playgro Skladacie mištičky
  • Opäť v predaji

Veselé skladacie mištičky pre deti

Skladom 2 kusy
€ 8,14 € 5,85

Playgro Spojovacie krúžky nové 24 ks

Playgro Spojovacie krúžky nové 24 ks

Posledný kus
€ 8,14 € 6,59

Wiky Hrkálka húsenica 23 cm

Krásne interaktívne hrkálka húsenica 23 cm

Skladom
€ 8,14 € 5,12

Viac ako 66 064 produktov skladom!