Waveboard v dizajnovom prevedení

SPOKEY Model Spokey SKULLER je waveboard úplne novej konštrukcie pre hladkú jazdu a ľahké rezanie zákrut. Ovláda sa skutočným balansovaním tela. Umožňuje nový druh zábavy a rozširuje možnosti nových variantov trikov.

Ean produktu:  5901180394376 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 28,58 Ušetříte 19% Vaša cena € 23,27 Viac o doprave
Skladom 3 kusy
20 Pi
Garantujeme doručenie
V piatok u Vás doma kurierom PPL

SPOKEY SKULLER Waveboard ABS 86 x 22,5 cm, ABEC5

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality.

Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Dosky Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami.

Doska z materiálu ABS a kĺb z vysokouhlíkovej ocele má výborné mechanické vlastnosti, waveboard je ľahký a odolný. Pri modeli SKULLER je dosiahnuté vysokej stability vďaka tvarovaným doskám, ktoré sú navyše doplnené hroty pre elimináciu skĺznutiu.

Vysoko kvalitné ložiská (ABEC5) zaisťujú hladké otáčania kolies, ktoré vďaka svojej pružnosti a odolnosti proti oteru zaručujú vynikajúce vlastnosti aj pri tých najextrémnejších jazdách.

Veľkou výhodou Waveboard je jeho poháňanie dopredu vlastným telom, bez toho, aby sa jazdec musel odrážať nohou. Jazda na Waveboard je telu prospešná. Jedná sa o plynulý pohyb, ktorý nezaťažuje kĺby, zlepšuje koordináciu pohybu a tiež rovnováhu.

Sada obsahuje užitočné kľúče. Rekreačné jazda, dopravný prostriedok do mesta i parku. Rozmery: 87 x 22 cm. Maximálna nosnosť 100 kg.

Podobný tovar

Area candy board modrý (56 cm)

To pravé pre teba a tvoje kamarátmi

Skladom 2 kusy
€ 52,95

SULOV Circle Skladacia alu kolobežka čierno modrá

Skladacia kolobežka s nosnosťou 100kg, ktorá váži iba 4,300gs prakt...

Posledný kus
€ 65,38 € 57,86

SULOV Waveboard SULOV PRO

Waveboard alebo Snakeboard dizajnové doska pre veľa zábavy.

Posledný kus
€ 40,85 € 34,55

Rulyt Waveboard TRULY THUNDER

Waveboard alebo Snakeboard dizajnové doska pre veľa zábavy.

Posledný kus
€ 32,67 € 28,58

Viac ako 63 592 produktov skladom!