Drevené tabule a počítadla

Naučiť sa písať, počítať, maľovať, poznať hodiny či rozoznávať farby hravou formou? Žiadny problém! Ako to docieliť? Stačí svojim ratolestiam zaobstarať drevené tabule.

JohnToys Drevené počítadlo

Drevené počítadlo Jouéco

Skladom 4 kusy
€ 20,40 € 16,21

Naučiť sa písať, počítať, maľovať, poznať hodiny či rozoznávať farby hravou formou? Žiadny problém! Ako to docieliť? Stačí svojim ratolestiam zaobstarať drevené tabule, ktoré sú obojstranné a umožňujú kresliť, maľovať a písať kriedami alebo fixky. A ak by vám to nestačilo, vybrať si môžete tiež medzi pestrofarebnými počítadlami, hodinami a ak máte doma malého Rembrandta, iste mu príde vhod aj umelecký stojan z dreva, ktorý pomôže rozvíjať jeho talent.

Prečo práve tabule a počítadla z dreva?

Drevené hračky majú veľa výhod. Sú ekologické a kvalitné, takže vydrží aj menej šetrné zaobchádzanie. Okrem toho však poteší aj svojou estetickou stránkou. Zaobstaráte Ak teda svojim potomkom napr. Tabuľu s pekným farebným orámovaním z dreva, deti zaujme na prvý pohľad a navyše sa stane výrazným prvkom detskej izbičky. Tieto hračky pritom nie sú drahé, takže ani nezruinuje rodinný rozpočet.

Viac ako 61 603 produktov skladom!