Tekutý latex a efektové časti - Pre Vaše dokonalé efekty

Eulenspiegel Latexové mlieko vo fľaši 100ml (Tekutý latex)

Latexové mlieko (tekutý latex) - bezfarebné s nízkym obsahom amoniaku

Posledný kus
€ 11,41 € 6,81

Eulenspiegel Latexové mlieko vo fľaši 50ml (Tekutý latex)

Latexové mlieko (tekutý latex) - bezfarebné s nízkym obsahom amoniaku

Posledný kus
€ 8,95 € 5,29

Okrem maľovanie na telo, ktoré z vás môže na prvý pohľad urobiť niekoho iného, ​​existuje tiež možnosť, ako nenásilne dočasne skutočne zmeniť telesné proporcie, vytvoriť rany, ktoré nebolí a zahojí sa jednoduchým odlúpnutím.

Strašidlá, obludy, príšery, čarodejnice, pekelníci, zombie a ďalšie tajomné stvorenia, ktorá sa objavujú v čase nielen haloweenskom podľa nášho názoru vyžadujú zvýšenú pozornosť v kapitole zaoberajúca sa špeciálnymi efektmi. Spadajú sem totiž okrem latexových telesných modifikácií rohov, uší a nosov v prirodzenej telovej farbe, ktoré na požadované miesto prilepíte pomocou hmoty Tmely, plynulé prechody ku koži zaistíte latexom a nadstavenou časť farebne zladíte s kožou pomocou niektorého z telových odtieňov tuhých vodou riediteľných farieb, tiež prostriedky na vytváranie efektu rezných rán, popálenín, šrámov, alebo modifikácie štruktúry kože.

Pre dotvorenie rôznych masiek ponúkame tiež efektové rúžu rôznych odtieňov vrátane UV, laky na zuby, umelé krvi, spreje na vlasy a ďalšie.

Viac ako 63 578 produktov skladom!