Exkluzívne figúrka z fantasy filmu

THE NOBLE COLLECTION Exkluzívne figúrky z fantasy filmu Fantastická zvieratá a kde ich nájsť. Rozšírte svoju zbierku o tieto dokonale spracované kúsky !!

Ean produktu:  849421004200 Záručná doba:  2 roky záruka

Běžná cena € 40,85 Ušetříte 28% Vaša cena € 29,40 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji

THE NOBLE COLLECTION Fantastická zvieratá Magická postava Kůrolez

Exkluzívne a do tých najmenších detailov spracovaná figúrka z fantasy filmu Fantastická zvieratá a kde ich nájsť. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov.

Rozmery: 17,8 x 10,8 cm. Vhodné pre deti od 14 rokov.

Kůrolez (v origináli Bowtruckle) je tvor plniace funkciu strážca stromov, ktorého nájdeme predovšetkým v západnej Anglicku, v južnom Nemecku a v niektorých škandinávskych lesoch. Je neobyčajne ťažké ho uvidieť, pretože je drobný (dosahuje maximálnej výšky ôsmich palcov), a ako by bol tvorený kôrou a vetvičkami, medzi ktorými svietia dve malé hnedá očká. Kůrolez, ktorý sa živí kúzelníckym hmyzom, je mierumilovný a nesmierne plachý tvor. Ak je však strom, v ktorom žije, niečím ohrozený, je známe, že je schopný skočiť na drevorubačov alebo prerezávače stromov, ktorý má v úmysle uškodiť jeho domovu, a vraziť mu do očí dlhé ostré prsty. Ubližuje aj tým, ktorí si chcú vziať vetvičku na prútik, stačí ich odlákať kúzelníckym hmyzom alebo ponúknuť dohodli. Ponúkne Ak čarodejnica alebo kúzelník kůrolezovi na uzmierenie porciu stínek, udobria si ho natoľko, že si z jeho stromu stačí odrezať kus dreva na výrobu paličky.

Viac ako 73 240 produktov skladom!