Zdroj pre Batohy Topgal so svetlom

TOPGAL KONTROLNÉ JEDNOTKA SUNFIBRE slúži na ovládanie a ako zdroj energie pre stranovo vyžarujúce svetlovod Sunfiber. Ide o mikroprocesorom riadený zdroj napájaný akumulátorom Li-Ion. Táto kontrolná jednotka je nevyhnutná pre správne fungovanie technológie Sunfiber.

Ean produktu:  8594189560018 Záručná doba:  2 roky záruka

Vaša cena € 32,30 Viac o doprave

Produkt bohužel nyní není v prodeji

TOPGAL Kontrolná jednotka SUNFIBRE od firmy SCILIF

Kontrolná jednotka a svetlovod sú prepojené káblom s konektorom jack 2,5 mm. Vďaka tomu je možné kontrolnú jednotku do svetlovodu jednoducho odpájať a pripájať, čo umožňuje jednoduché čistenie či pranie produktu s technológiou Sunfiber. Pri praní a čistení je nutné kontrolnú jednotku odpojiť az produktu vybrať. Kontrolná jednotka nesmie prísť do styku s väčším množstvom vody!
Akumulátor Li-ION, ktorý je súčasťou kontrolnej jednotky, je možné dobíjať cez vstavaný konektor micro USB. Akumulátor má životnosť 600 nabíjacích cyklov. Kábel s konektorom micro USB pre nabíjanie nie je súčasťou balenia. Prevádzková doba kontrolnej jednotky je až 11 hodín!

Ovládanie: Pre zapnutie / vypnutie kontrolnej jednotky a aktívneho svetlovodu podržte 3 sekundy tlačidlo ON / OFF. Po zapnutí slúži tlačidlo tiež k voľbe režimov svietenia. Tie meníte krátkymi stlačeniami tohto tlačidla.

Kontrolná jednotka SUNFIBRE je určená pre vybrané tašky TOPGAL - podporujúci technológiu aktívneho bezpečnostného prvku.

Viac ako 80 420 produktov skladom!